Nový Tablet místo starého mobilu?

Nový Tablet místo starého mobilu?

23. 10. 2012

Zapojte se do soutěže Sbírej a Vyhraj!

Lákají Vás moderní technologie, ale vlastníte spíše staré "elektrovykopávky"? Nebuďte líní a změňte to. Zapojte se do soutěže Sbírej a vyhraj!, neste staré spotřebiče na sběrný dvůr a budete dostávat razítka. Pět razítek = jeden vyplněný letáček a jedna šance na výhru Tabletu Samsung.

Je to jednoduché. Udělejte si doma pořádek, prolezte půdu či sklep, objeďte příbuzné a známé a zbavte sebe i jich nepotřebných elektrodrobnostní. Se svým nákladem a vytištěným letákem se vydejte na nejbližší sběrný dvůr. Za každý kousek dostanete jedno razítko, které Vás přiblíží k vysněnému Tabletu od Samsungu.

Nefunkční kazeťák, praskající gramofon, mobil velikosti telefonní budky, nebo rozbitá autodráha – to vše se počítá. A POZOR!, přístrojů můžete dovézt neomezené množství (minimum pro zařazení do slosování je pět), jen musíte mít s sebou dostatečné množství letáků, které Vám obsluha sběrného dvora orazítkuje. Pak už jen stačí poslat orazítkované letáčky na adresu PMH s.r.o. PO BOX č. 75, 46003 Liberec 3 a čekat, až Vás vylosujeme! Každý kraj bude mít svých pět vítězů, kteří se budou těšit buď z Tabletu, nebo z jiné elektroniky.

Sice máte čas až do konce února, ale nepromarněte svou šanci, vyplněné letáčky už nám začínají chodit!

Více informací je k dispozici ZDE.